O FIRMĚ - SYROVÁTKA s.r.o.

logo Syrovatka design
SYROVÁTKA s.r.o.
Přejít na obsah
O nás

Společnost se od svého vzniku zabývá zakázkovou výrobou nábytku, kdy základním mottem společnosti je „Detail je to čemu rozumíme“.
Předností společnosti je její schopnost pracovat s masivem a zároveň v kombinaci dřeva, kovu a skla a schopností poradit zákazníkům v oblasti nábytku tak, aby byli plně spokojeni.
Jméno Syrovátka je se zakázkovou výrobou spojeno již od roku 1993, kdy byla založena společnost s názvem TRUHLÁŘSTVÍ SYROVÁTKA A EGLAU, spol. s r.o. a to zakladateli panem Syrovátkou a panem Eglau.
Dnes již bývalý společník pan inženýr Eglau, vnesl do činností společnosti know-how a řád, v jehož duchu se společnost stále řídí. Pan Syrovátka, dnes již jediný majitel společnosti přejmenované na Syrovátka s.r.o. vnesl do společnosti obchodního ducha, kvalitu a radost z poctivé truhlářské práce, kterou prosazuje napříč svojí společností. Předností společnosti je její schopnost pracovat s masivem a zároveň v kombinaci dřeva, kovu a skla a schopností poradit zákazníkům v oblasti nábytku tak, aby byli plně spokojeni.
Výroba
Zakázková výroba luxusního nábytku.
Specializovaná výroba interiérů
i exteriérů za použití klasických
i nejmodernějších technologií v současném
nábytkářském průmyslu.
© Robert Waigner for SYROVÁTKA s.r.o.
SYROVÁTKA s.r.o.
O nás
Vznik firmy je datován od roku 1993.
Původně s názvem
TLUHLÁŘSTVÍ SYROVÁTKA A EGLAU s.r.o.
se tranformovala do dnešní
moderní společnosti SYROVÁTKA s.r.o.
Motto
To nejdůležitější, co nás odlišuje
od konkurence, je vysoká kvalita
řemeslného zpracování.
Základním mottem společnosti je
"Detail je to čemu rozumíme".
Návrat na obsah