PRODEJ SPOTŘEBIČŮ - SYROVÁTKA s.r.o.

logo Syrovatka design
SYROVÁTKA s.r.o.
Přejít na obsah
SPOTŘEBIČE
Spotřebiče

Na základě našich dlouholetých zkušeností, jsme vybrali ze všech značek výrobců kuchyňských spotřebičů ty nejlepší. Tyto výrobce preferujeme a prezentujeme jejich výrobky.
K našemu rozhodnutí jsme došli po dlouhé cestě, kdy jsme nejen sledovali technické vlastnosti a cenu, ale i kompletnost dostupné podpory ze strany výrobce, kvalitu technologií pro montáž výrobků, kvalitu a přesnost technické dokumentace, vysokou technologickou vyspělost výrobků, design a v neposlední řadě minimální nároky na záruční i pozáruční servis.

Máme především na zřeteli, že naši zákazníci doufají ve velkou a dlouholetou životnost dodaných spotřebičů, je pro nás důležité nebrat ohled na tlak ze strany levných výrobců, kteří zaplavují trh nekvalitními produkty se značně nižší životností a kvalitou spotřebičů.
Naši zákazníci ivestují nemalé prostředky do nových interiérů, které pro ně vyrábíme a jistě nechtějí, aby po několika letech byli nuceni k výměně spotřebičů za nové, protože jim dodané spotřebiče neslouží podle jejich představ nebo dokoce doslouží úplně.
Náš proškolený personál, zná dokonale nejen montážní parametry spotřebičů, nutné pro správné umístění spotřebiče, ale i kvalitní výrobcem doporučenou montáž, přesně dle všech norem kladených na montáž a provozování spotřebičů.
Pro zákazníky co jsou přesvědčeni, že kvalita není to za co by byli ochotni platit vyšší cenu, jsme schopni dodat a s patřičnou kvalitou i instalovat spotřebiče vlastní zvolené značky do u nás vyrobeného nábytku. Jen Vám tyto spotřebiče nedoporučíme.
Důvodem, proč zatím neuvažujeme o e-shopu spotřebičů je jejich vysoký nárok na znalost montážních prvků a nevhodnost k přímému prodeji. Cenu spotřebičů a příslušenství Vám rádi připravíme na vyžádání.
Výroba
Zakázková výroba luxusního nábytku.
Specializovaná výroba interiérů
i exteriérů za použití klasických
i nejmodernějších technologií v současném
nábytkářském průmyslu.
© Robert Waigner for SYROVÁTKA s.r.o.
SYROVÁTKA s.r.o.
O nás
Vznik firmy je datován od roku 1993.
Původně s názvem
TLUHLÁŘSTVÍ SYROVÁTKA A EGLAU s.r.o.
se tranformovala do dnešní
moderní společnosti SYROVÁTKA s.r.o.
Motto
To nejdůležitější, co nás odlišuje
od konkurence, je vysoká kvalita
řemeslného zpracování.
Základním mottem společnosti je
"Detail je to čemu rozumíme".
Návrat na obsah